Zapůjčení & rezervace


V případě že si vyberete některý volný termín, napište či zavolejte. Zadáme do kalendáře Vaši rezervaci, a domluvíme další postup.

Podmínky zapůjčení

1. Základní informace

 • Řidičský průkaz skupiny B, Osoba starší 23 let. Praxe v řízení minimálně 3 roky.
 • Dva platné doklady k uzavření smlouvy o pronájmu (občanský průkaz, řidičský průkaz, pas).
 • Havarijní pojištění vozidla je s 10% spoluúčastí zákazníka (min.10.000Kč).
 • Euroasistenční služby v případě že byste měli poruchu či havárii na cestě.
 • Nájem obsahuje 1-2ks 10kg PB lahví s propanbutanem, (v zimním období čistým propanem) chemikálie do WC. Uživatel obsah při vracení nedoplňuje.
 • Minimální doba půjčení: 3 dny.
 • Na vozidle jsou přísně zakázány úpravy.
 • Při těžko odstranitelném a nebo neodstranitelném poškození či znečištění vozu bude odstranění závad hrazeno z kauce.

2. Storno podmínky závazné rezervace pronájmu

 • 30 dnů a více před odjezdem - 30% z ceny
 • 15 - 29 dnů před odjezdem - 50% z ceny
 • 1 - 14 dnů před odjezdem - 80% z ceny
 • v den odjezdu - 100% z ceny pronájmu

3. Předání a vrácení obytného auta

 • Vozidlo se předává vždy po dohodě.
 • Místo předání: Trutnov, možnost přistavení po celé ČR za příplatek.
 • Obytný vůz se předává a vrací s plnou nádrží paliva - motorové nafty.
 • Váš vůz je možné po dobu zapůjčení obytného vozu parkovat zdarma na našem oploceném pozemku u domu.

4. Platební podmínky

 • Podmínkou zapůjčení je vratná kauce na poškození vybavení 25.000,- a podpis smlouvy o nájmu.

5. Další informace

Veškeré zde uvedené informace mají základní informativní charakter, podrobné informace budou upřesněny a specifikovány při převzetí a podpisu smlouvy.

Přistavení či vrácení

Vozidlo Vám přistavujeme vždy čisté a zkontrolované po posledním nájemci. Naše vozidlo předáváme bez poplatku u nás. Zde si můžete ponechat Váš vůz na naši zahradě. Vozidlo také přistavujeme mimo naše parkoviště za poplatek za přistavení - 16 Kč/km. Při převzetí Vás poučíme jak vozidlo správně používat, cca 40 – 60 minut. Při předání je nutné předložit platný občanský a řidičský průkaz. Převzetí vozu je možné nejdříve v 9 hodin ráno a vrátit nejpozději v 19 hodin odpoledne. Poté již bude započítán poplatek za další den. Při vrácení bude provedena kontrola stavu vozidla cca 15 – 20 minut. Na převzetí i předání je třeba si daný čas vyhradit!

Spotřebiče ve voze

Lednice funguje na plyn, při zapojení kabelu do sítě pak na 220V, a nebo při jízdě na auto baterii. Lednice je vybavena i mrazícím boxem. Lednice více chladí když jste připojeni do sitě 220V. Vařič funguje jen na plyn, je vybaven piezo zapalováním. Vařič má tři plotýnky. Ohřev vody funguje na plyn. Topení funguje na plyn.

Co si vzít sebou

Ve voze naleznete základní kuchyňské vybavení - příbory, talíře, skleničky, hrníčky, hrnce, pánev, naběračky, nože a podobně. Povlečení a přikrývky si každý nájemce vezme své. Nezapomeňte na toaletní papír. Pro ty co nemůžou být bez televize je ve voze DVD přehrávač, tak si nezapomeňte vzít nějaký ten film. Ve voze naleznete katalog kempů a stání celé Evropy a Německa - Bord Atlas 2015.

Při jízdě zakázáno

Vůz je vybaven bezpečnostním pásem, tedy všichni cestující musí být připoutáni na sedadlech, nikoli chodit po voze na WC, vařit si, či chodit do lednice pro pivečko. Samozřejmě je zakázáno ve voze při jízdě ležet na posteli. Před jízdou není potřeba zavírat plynovou lahev, protože je vybavena hadicí s bezpečnostní pojistkou. Při jízdě musí být všechna boční a střešní okna úplně zavřena a zajištěna.

Nocleh

Doporučujeme nocovat v kempech, když to nepůjde zvolte vždy parkoviště někde na veřejnosti. Na jihu Evropy Vás na osamocených místech můžou přepadnout nezvaní hosté ze severní Afriky či východní Evropy. Na dálnici je dobré nocovat na čerpacích stanicích, ovšem tam můžete přespat jen jednu noc a další musíte jinde.

Plyn, elektřina a voda

Ve voze naleznete dvě plynové lahve s propan-butanem, jedna z nich už je napojená do okruhu. Ve voze jsou dvě baterie, jedna je klasická autobaterie a druhá je trakční pro obytnou část vozu, ta se dá dobíjet kabelem do sítě, a nebo solárními články 150W umístěným na střeše vozu (takovéto, anebo podobné solární panely si můžete v případě zájmu pro vlastní potřebu zakoupit na těchto našich stránkách). Pro běžné potřeby plně dostačující výkon, aniž by bylo potřeba dobíjet ze sítě 220V. Vůz lze mít také připojen do sítě kabelem. Ve voze je 100l nádrž vody pro koupání v oddělené sprše, splachování WC a na mytí nádobí ve dřezu. Pro ohřev vody slouží plynový bojler. Pro dočerpání vody je ve voze hadice, a nebo 10 litrová konev.